Kategoriler
Sepetim

Tencere ve Tavalar

Gülsan Çelik Karnıyarık Tencere 26 Cm DefoluBu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olar..
KORKMAZ TENCERE40cm çapında ve 26cm derinliğindedir.30 litrelik bir hacme sahiptir.Bol yemek ihtiyacınızda gerekli olan mega tencere.Çelikten üretilmiştir.Eşit ısı dağılımı ile lezzetli ve hızlı pişirme sağlar.Kolayca temizlenebilir.Dayanıklı ve uzun ömürlüdür...
GÜLSAN TENCERE 30cm çapında basık tencere. Granit takviyeli PTFE kaplamadır. Uzun süre kullanım ömrü. Yapışmaz taban. Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş. Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez. Granit tabana sert, keskin materyaller ile t..
GÜLSAN TENCERE28cm çapında basık tencere.Granit takviyeli PTFE kaplamadır.Uzun süre kullanım ömrü.Yapışmaz taban.Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş.Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez.Granit tabana sert, keskin materyaller ile temas ettirmeme..
GÜLSAN TENCERE 26cm çapında basık tencere. Granit takviyeli PTFE kaplamadır. Uzun süre kullanım ömrü. Yapışmaz taban. Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş. Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez. Granit tabana sert, keskin materyaller ile t..
GÜLSAN GRANİT TAVA 32cm çapındadır. Granit ile takviye edilmiş PTFE kaplama tava. Isıyı eşit bir şekilde dağıtır. Isı muhafazalı taban. Ergonomik sapları kolay taşıma, tutma sağlar. Uzun ömürlü, dayanıklı ve hijyeniktir. Kesici ve sert malzemeleri tabanla temas ettirmemeniz önerilir. Ilık su..
GÜLSAN GRANİT TAVA 30cm çapındadır. Granit ile takviye edilmiş PTFE kaplama tava. Isıyı eşit bir şekilde dağıtır. Isı muhafazalı taban. Ergonomik sapları kolay taşıma, tutma sağlar. Uzun ömürlü, dayanıklı ve hijyeniktir. Kesici ve sert malzemeleri tabanla temas ettirmemeniz önerilir. Ilık su..
GÜLSAN GRANİT TAVA 28cm çapındadır. Granit ile takviye edilmiş PTFE kaplama tava. Isıyı eşit bir şekilde dağıtır. Isı muhafazalı taban. Ergonomik sapları kolay taşıma, tutma sağlar. Uzun ömürlü, dayanıklı ve hijyeniktir. Kesici ve sert malzemeleri tabanla temas ettirmemeniz önerilir. Ilık su..
GÜLSAN GRANİT TAVA26cm çapındadır.Granit ile takviye edilmiş PTFE kaplama tava.Isıyı eşit bir şekilde dağıtır.Isı muhafazalı taban.Ergonomik sapları kolay taşıma, tutma sağlar.Uzun ömürlü, dayanıklı ve hijyeniktir.Kesici ve sert malzemeleri tabanla temas ettirmemeniz önerilir.Ilık su ve sabun temizl..
GÜLSAN GRANİT TAVA 24cm çapındadır. Granit ile takviye edilmiş PTFE kaplama tava. Isıyı eşit bir şekilde dağıtır. Isı muhafazalı taban. Ergonomik sapları kolay taşıma, tutma sağlar. Uzun ömürlü, dayanıklı ve hijyeniktir. Kesici ve sert malzemeleri tabanla temas ettirmemeniz önerilir. Ilık su..
İzgi Alüminyum Güğüm No : 3Ölçüler:Taban Çapı : 19 CMYükseklik : 31 CM..
Paşabahçe Borcam Yuvarlak Kapaklı Tencere 1.5LitreÖZELLİKLERHACİM: 1500mlYÜKSEKLİK: 11cmÇAP:24cmFırınlamaya veya servis etmeye uygundur.Paşabahçe cam kalitesiyle kapaklı tencere.Tamamen şeffaftır.Cam sağlıktır...
Gülsan Kapaklı Çelik Karıştırma Mikser Ve Saklama Kabı 26 Cm DefoluPaslanmaz çelikten üretilmiştir. Isıyı muhafaza eder.26 cm çapındadır. Tellerle ovmamanız önerilir.Bu Karıştırma mikseri hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır.Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 160 (8 Sayfa)