Kategoriler
Sepetim

Temizlik Takımları

STEPY BLACK TEMİZLİK SETİKova üzerinde paspasınızı sıkabileceğiniz bir bölme bulunur.Paspasınızın sapının boyunu isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.Paspas kısmı çıkarılıp değiştirilebilir...
HOBBY LIFE TEMİZLİK KOVASI Temizlik için gerekli ürünleri birleştirip kullanabileceğiniz bir kova.Temizlik kovası 14 litre sıvı hacmi bulunur. Kovada bulunan aparat sayesinde paspaslarınızın fazla suyunu sıkabilirsiniz...
LIVE LIFE CAM SİLME APARATI Oynar başlığı ile kullanımı kolaydır. Çift taraflı yapısı ile cam silmek için harika bir ürün. Camınızı çizmez. Mikrofiber bez söküp çıkarılabilir. 180 derece hareket sağlar. Sapın uzunluğu ayarlanabilirdir. Uç kısım saptan ayrılarak kullanılabilir. Sap; kapalı h..
LIVE LIFE TEMİZLİK SETİSadece su ve doğru bez tercihi ile bir çok zeminde mükemmel temizlik sağlar.Uzayan sapı ve teleskopik yapısı ile ulaşılması zor yerleri kısa sürede temizler. Hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabilir. Dalga izi bırakmaz. Mandallı mekanizması kullanım kolaylığı sağlar. Di..
Flora Sihirli Pratik Tablet Mop Her yere sığabilen, hafif, kullanışlı, yerden tasarruf sağlayan, ergonomik, kimyasal temizlik maddelerine ve ürün paletine dokunmadan temizlik yapabileceğiniz pratik ve kolay kullanışlı bir üründür. Fayans, duvar, parke, mermer, granit, cam ve pencerelerde kullan..
FLORA TEMİZLİK SETİHızlı ve pratik temizlik için özel olarak tasarlanmıştır. Ulaşılması zorlu yerleri rahatça temizleyebilirsiniz. 360 derece dönebilen başlığı sayesinde su sıkılır. Toz bırakmaz ve zeminin kuru kalmasını sağlar. Çevre dostudur. Sağlam plastikten üretilmiştir. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:52 ..
FLORA TEMİZLİK SETİTemizleme veya kurulama için kullanabileceğiniz paspas sopasına sahiptir.Temizlik kovası 15 litre sıvı hacmi bulunur.Kovada bulunan aparat sayesinde paspaslarınızın fazla suyunu sıkabilirsiniz.Döner başlı ucu ile erişimi zor olan yerleri kolayca temizleyebilirsiniz...
FLORA MOP SETİ Hafif, kullanışlı, ergonomik, kimyasal temizlik maddelerine ve ürün paletine dokunmadan temizlik yapabileceğiniz pratik bir üründür. Yüzeylerde veya camlarda kullanabilirsiniz. 2 haznelidir. 8 litre kapasiteye sahiptir. Bezin bir tarafta yıkanması ve diğer tarafta kurulanması içi..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, Toplam: 17 (1 Sayfa)