Kategoriler
Sepetim

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya hazırlanıyor durumuna geçtikten sonra saat 16:00'den önce verilen siparişleriniz aynı gün 16:00'dan sonra verilen siparişleriniz 1 gün sonra (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. İstanbul içi (Anadolu Yakası) öğleden önce geçen siparişler uygun görülmesi halinde aynı gün kendi aracımızla hızlı teslimat yapılmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı kendi kuryelerimiz ya da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir telefon ya da e-posta ile size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

pekcazip.com üzerinden anlık olarak birçok ürün satışı gerçekleşmektedir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanımakla beraber ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.