Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda

Pekcazip.com Güneysu Grup İştirakidir.


Güneysu Grup Tarihçe ve Faaliyet alanı


Temizlik, Ambalaj, Züccaciye ve Kozmetik  sektörlerinde hizmet veren Güneysu Grup 1982 yılında Üsküdar'da kurulmuş olup, kurulduğu günden günümüze sürekli ilerleyerek, Perakende Müşterilerine 5 Satış Mağazasıyla ve Anadolu yakasına yayılmış etkin servis ağıyla Kurumsal müşterilerine Toptan Satış yoluyla ulaşmaktadır. Pazarı ve müşterilerini yakından izleyerek, ihtiyaçları önceden belirleyip önlemlerini alan, kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir.


Çözüm Ortaklarımız


Markalar: Güneysu Grup, geniş ürün yelpazesinde, sektöründe lider markaları hizmetinize sunmakta ve bir firmanın ihtiyacı olan Temizlik, Ambalaj, Züccaciye ve Meşrubat (Çay, Kahve, Şeker, Soda vb.) ürün kategorilerinde Ulusal ve Uluslararası saygın markaların temsilciliğini, toptan satış ve dağıtımını yapmaktadır.


Neden Pekcazip ?  


Müşterilerimize sağladığımız Avantajlar


  • Güçlü Lojistik Altyapısı: İstediğiniz ürünleri, istediğiniz standartlarda ve zamanında kapınıza kadar teslim eder.
  • Geniş Ürün Yelpazesi: Her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir teslimatla temin edebilirsiniz.  
  • En İyi Fiyatlar: Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile her zaman en iyi fiyatları Güneysu'da bulursunuz.
  • Yeni Ürünler: Sektörü yakından takip ederek sezonsal fiyat görüşlerini, yeni ürünleri sürekli hizmetinize sunar.
  • Uygun Ödeme Koşulları: Güneysu, Kurumunuza en uygun yapıda ödeme alternatifleri sunar, alışveriş hacminize uygun olarak geliştirilen ödeme sistemleri ile nakit akışınızı daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.